SPORT, 27 Janar 2023, 20:26

Foto-lajm/ Mbremja gala e FSHF, ja kush ishin disa nga te ftuarit

Foto-lajm/ Mbremja gala e FSHF, ja kush ishin disa nga te ftuarit

Federata Shqiptare e Futbollit ka organizuar nje mbremje galà sot ne Teatrin e Operas dhe Baletit ne Tirane, per te nderuar me te miret e futbollit per vitin 2022.

Me kete rast, ne rrjet kane qarkulluar menjehere edhe disa nga fotot e te ftuarve VIP. Pervec preaidentit te FSHF Armando Duka, trajnerit te kombetares, brazilianit Silvinjo dhe zyrtareve te tjere te larte te botes se sportit, te pranishem ka patur edhe personalitete nga bota e biznesit, ajo e medias dhe jo vetem.

Foto-lajm/ Mbremja gala e FSHF, ja kush ishin disa nga te ftuarit

Ne fakt kete e deshmon edhe nje foto e shkrepur, ku duket se jane duke hyre ne Pallatin e Operas, Presidenti i Grupit BALFIN, Samir Mane, si dhe pronari i Tv Klan, Aleksander Frangaj, me bashkeshorten.

Foto-lajm/ Mbremja gala e FSHF, ja kush ishin disa nga te ftuarit