SPORT, 24 Maj 2022, 17:31

Finalja e Conference League/ Mbërrin edhe Roma, Kumbulla me shokë shkelin në Rinas (Video)

Finalja e Conference League/ Mbërrin edhe Roma, Kumbulla me shokë

Pas Fejnordit, edhe skuadra e Romës ka zbarkuar në Rinas, për finalen e nesërme të Conference League në "Air Albania".

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, klubi italian tregon lojtarët verdhekuq teksa zbresin nga avioni

Ekipi i Zhoze Murinjos tashmë do të niset nga aeroporti “Nënë Tereza” për të shkuar drejt Tiranës dhe të akomodohet në hotel.

Poll