SPORT, 21 Nëntor 2022, 13:43

BOTËRORI “KATAR 2022″/ Publikohen formacionet zyrtare, ja si do të rreshtohen Anglia dhe Irani

BOTËRORI “KATAR 2022″/ Publikohen formacionet zyrtare, ja si do

Do të startojë në orën 14:00, në stadiumin “Khalifa International”, sfida Angli-Iran, e vlefshme për Grupin B të Botërorit “KATAR 2022”.

“Tre Luanët” e Sauthgejtit do të provojnë fitoren që në debutim ndaj surprizës së grupit, Iranit.

FORMACIONET ZYRTARE –

ANGLI –

BOTËRORI “KATAR 2022″/ Publikohen formacionet zyrtare, ja si do

IRAN

BOTËRORI “KATAR 2022″/ Publikohen formacionet zyrtare, ja si do