BOTA, 21 Nëntor 2023, 09:15

VIDEO/ Sulm me armë zjarri në Ohio, një i vdekur dhe tre të plagosur

VIDEO/ Sulm me armë zjarri në Ohio, një i vdekur dhe tre të

Të paktën një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën të hënën si pasojë e të shtënave me armë në një dyqan Walmart në Beavercreek, Ohio, një qytet me 46,000 banorë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen  e ngjarjes.