AKTUALITET, 14 Maj 2024, 11:28

VIDEO/ Argita Malltezi sërish në protestë, nuk harron mesazhin në bluzën e saj me thirrjen ‘Lironi liderin e opozitës’

VIDEO/ Argita Malltezi sërish në protestë, nuk harron mesazhin

Mes protestuesve para bashkisë së Tiranës ishte dhe vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi.

Edhe këtë herë Malltezi mbante veshur bluzën me thirrjen: ‘Lironi liderin e opozitës’.

Kujtojmë se protesta e opozitës po mbahet para Bashkisë së Tiranës, në shenjë kundërshtie pas operacionit për dosjen ‘5D’ që çoi në arrestimin e disa zyrtarëve të këtij institucioni.