AKTUALITET, 16 Prill 2024, 15:11

U arrestua sot për pengmarrjen e dy vëllezërve Beqiraj, del fotoja e Agron Bejdollit

U arrestua sot për pengmarrjen e dy vëllezërve Beqiraj, del

Policia e Durrësit, Sektori i Krimeve të Rënda në Durrës arrestoi shtetasin në kërkim Agron Bejdolli, krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut. Bejdolli është pikërisht personi që shikoni në këtë foto.

Ky shtetas është me masë sigurie arrest në burg për “heqje paligjshme të lirisë (pengmarrje)” në bashkëpunim me Rrumin, të dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në tetor 2022.

Bejdolli u kap në shtëpinë e një kushëriri të tij në Spitallë të Durrësit.