AKTUALITET, 18 Maj 2024, 21:31

Tiranë, përplasen disa automjete në zonën pranë “Kopshtit Botanik”

Tiranë, përplasen disa automjete në zonën pranë

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën pranë “Kopshtit Botanik”.

Raportohet se pesë automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Si pasojë e përplasjes, në autostradë është krijuar një rradhë e gjatë automjetesh.

Fatmirësisht nuk është raportuar për persona të lënduar. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave.