AKTUALITET, 1 Shkurt 2023, 21:50

Sondazh/ A mund të rrëzohet qeveria me protesta të thirrura nga Berisha-Meta?

Sondazh/ A mund të rrëzohet qeveria me protesta të thirrura nga

Sali Berisha dhe Ilir Meta kanë qenë në krye të protestës së sotme (11 shkurt), ku kanë bërë thirrje për largimin e Edi Ramës. Berisha e ka quajtur protestën si "fillm i një revolucioni demokratik". 

Mendoni se protestat e thirrura nga Berisha dhe Meta mund të arrijnë rrëzimin e Ramës? Shprehni mendimin tuaj në sondazhin e mëposhtëm! 

Poll