AKTUALITET, 5 Shkurt 2023, 11:15

Rama publikon pamje nga mali i Krrabit: Një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine

Rama publikon pamje nga mali i Krrabit: Një destinacion i preferuar

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamjet mbresëlënëse nga mali i Krrabit në Pukë.

Ai ka publikuar një video, ku shihen turistë të shumtë të cilët vizitojnë malin e Krrabit, një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine.


“MIRËMËNGJES   dhe me këto pamje mbresëlënëse nga mali i Krrabit në Pukë, një destinacion i preferuar turistik i kësaj stine, ju uroj një të diel të mbarë ” shkruan Rama në postimin e tij.