AKTUALITET, 2 Prill 2024, 22:00

Ndërron jetë në spital 58-vjeçari i cili mbeti i plagosur në aksidentin e Tepelenës

Ndërron jetë në spital 58-vjeçari i cili mbeti i plagosur

Ka ndërruar jetë në spital Jani Çela 58-vjeç, i cili prej 17 marsit ndodhej në gjendje kome pas aksidentit në Tepelenë.

Pas vdekjes së Çelës shkon në pesë numri i personave që humbën jetën si shkak i aksidentit tragjik të 17 marsit, mes tyre një çift bashkëshortësh dhe krushka e tyre.

Jani Çela, 58 vjeç, i cili ndërroi jetë mbrëmjen e sotme ndodhej në gjendje kome, në spitalin e Traumës në Tiranë.

Mbrëmjen e 17 marsit një aksident tragjik me pasojë vdekjen e katër personave ndodhi në Tepelenë si pasojë e përplasjes së tre automjeteve.