AKTUALITET, 28 Janar 2023, 15:06

Kapet me drogë, arrestohet 28-vjeçari shqiptar në Greqi

Kapet me drogë, arrestohet 28-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Nea Moudania të Greqisë, për posedim droge në basesë.

Gjatë kontrollit fizik në banesën e shqiptarit, polica ka gjetur dhe sekuestruar 5.3 gr kokainë, 8.7 gr kanabis, 2 peshore elektronike, 2 celularë dhe 30 euro cash.

Autoritete greke nuk kanë bërë ende të ditur identifikimin e 28-vjeçarit.