AKTUALITET, 12 Prill 2024, 15:28

Aksident në Fier/ Makina humb kontrollin, ndërron jetë shoferi

Aksident në Fier/ Makina humb kontrollin, ndërron jetë shoferi

Aksident në Fier. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj në Kolonjë të Fierit. Shtetasi me inicialet G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Nissan", ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

"Rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë, shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Nissan", ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B.. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.", -sqaron policia.