EMISIONE, 29 Tetor 2021, 08:44

Rama, babai i dytë i Bashës? -Të ftuar: Shkullaku, Çani, Nano, Kikia dhe Strazimiri-Të Paekspozuarit

Rama, babai i dytë i Bashës? -Të ftuar: Shkullaku, Çani,

~tpz.al~